התקשרו עכשיו: 052-6469603 פנו אלינו במייל דיסקרטי >>

בחירת חוקר פרטי

נוספים : כתבות בתקשורת | איך לבחור עורך דין לגירושין | בגידה | גירושין

תהליך הגירושין הנו תהליך מתיש הן רגשית הן פיזית והן כלכלית, איסוף מידע קודם להליך גירושין נותן יתרון לתובע או הנתבע בכל דיון משפטי. המטרה היא השגת ראיות אשר יקצרו את הליך גירושין. מאחר ותהליך הגירושין יכול להתקיים גם בבית משפט לענייני משפחה וגם בבית דין רבני, יש משמעות למי שיגיש את התביעה ראשון. לגבר יש יתרון בדיון בבית דין רבני

בדרך כלל כאשר מוגשת תביעה עם כריכה כנה, בית המשפט לעניני משפחה אינו דן בתביעה המוגשת כבר בבית דין רבני. ראיות הנאספות על ידי הצד השני יכולות להוות גורם משפיע בהכרעת הדין. יש כללים נוקשים בהלכה להגדרת בגידה. חוקר פרטי יידע בדיוק מה הראיות שיתקבלו במהלך המשפט.

חשוב לשמור בדיסקרטיות את החשד נגד בן הזוג. אם בן הזוג מודע לכך שבן הזוג עלה עליו, הוא יהיה זהיר, וייגש מייד לקבל יעוץ משפטי ע"י עורך דין לענייני משפחה. זה מקשה מאד על השגת הראיות. לא אחת קובעים בתי הדין הרבניים וגם בתי משפט לעניני משפחה כי מעשה הבגידה הם הסיבה לגירושין, לא אחת אוסר בית הדין על הצד הבוגד (אשה) כי היא מאבדת כתובתה ומזונותיה. במידה ולא עובדת. לפעמים נכפה גט על הבעל. ולפעמים נשללת זכות קנינית של האשה  בהסדרי הרכוש.

גבר שבוגד נחשב "רועה זונות", אולם אין בית הדין הרבני אינו מתייחס באותה חומרה שהוא מתייחס לאשה.

תמונה של בן הזוג, סוג של הרכב פרטים על החברים וכו'. תדפיסי שיחות ניתן להוציא רק אם המכשיר על שמכם.

פרטים על שעות העבודה, הרגלים שונים,  מסמכים, חשבונות,  מסרונים, הפייסבוק כלי חזק שניתן להשתמש בו כיום.

אמצעי המעקב העומדים לרשות החוקרים הינם רבים. ניתן להתקין מצלמה נסתרת בבית אם חושדים שבן הזוג מנהל את רומן בבית, ניתן להתקין מצלמה נסתרת במכונית  ישנם מצלמות נסתרות זעירות אשר אפשר להתקין על בגדים,  ואף ישנם מצלמות שבאות בצורה של עטים, שעונים וכו'. שימוש בכל האמצעים יתן כיסוי מרבי במעקב אחר בן הזוג.